telzleckcffb

Menu

O nas

GT Chłodnictwo Klimatyzacja specjalizuje się w realizacji przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, mroźniczych , klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.

Firma GT Chłodnictwo istnieje na rynku od 2002 roku. Na początku jako firma jedno osobowa.W tym momencie zatrudnia kilkanaście pracowników na różnym szczeblu. Cały okres istnienia to czas dynamicznego rozwoju, związany nie tylko ze wzrostem sprzedaży, obrotów i zatrudnienia, ale przede wszystkim z ciągłym udoskonalaniem wyrobów oraz wdrażaniem nowych rozwiązań, produktów i systemów jakości.

Od 2006r jesteśmy autoryzowanym serwisem Firmy Carrier. Przez kilka lat współpracy nauczyliśmy się świadczyć usługi dla wymagających klientów sieciowych.

Nasze usługi to nie tylko , praca fizyczna , ale również prowadzenie systemów zgłoszeniowych , baza zgłoszeń i monitoring zleceń. Sprawozdania dla klienta i analiza działań serwisu.

Dbając o środowisko ściśle współpracujemy z firmą specjalizującą się w utylizacji urządzeń chłodniczych , oleje freony , meble itp.

GT Chłodnictwo Klimatyzacja to firma młoda swoją historią, młoda duchem – lecz z całą pewnością rynkowo i profesjonalnie dojrzała.

Grzegorz Pielach
właściciel

loga stopkaloga stopka